Jdi na obsah Jdi na menu
 


Životopis Amy Winehouse

29. 4. 2008

Narodila se: 14.9.1983 ve znamení panny

Místo narození: Camden, Londýn, Anglie

Kritici v Británii se o Amy Winehouse vyjadřují jedině v superlativech: "nejlepší debutové album posledních let", "nová Lauryn Hill" či dokonce Marlene Dietrich! Tato drzá zpěvačka svým debutovým albem Frank dala najevo svůj obrovskej pojem o hudbě a hlasu vůbec. Její drzost probojovala spíše do R'n'B. CD Frank se dostal do popředí nejprodávanějších CD ve Velké Británii. Vše vyvrcholilo druhým CD v pořadí a to Back to black. První singl Rehab, kde poukazovala na svojí závislost na alkoholu bombardovala všechny hitparády po celém světě. Je naprosto jiné než Frank, BTB je spíše do jazzu, což příjemně překvapilo všechny hudební kritiky. Amy Winehouse se považuje za novou módní ikonu. Modou to však nezkončilo. Její manžel ji silně stáhl do proudu kokainu a jiných drog. Amy začíná být pomalu v každém bulváru. Stále je všude zdrogovaná a dokonce se na veřejnosti poprala se svým manželem. Ten dokonce byl uvězněn za napadnutí jednoho barmana. Na Grammy Awards 2008 získala Amy 5 gramofonů. Což pro "nováčka" je naprostá bomba! Bohužel na Grammy se nemohla dostavit. Americké úřady ji nevydali vízum, kuli převážení marihuany. Proto byla v příměm přenosu z Londýna. Nyní se Amy dostala do léčebny, kde se léčí z drogové závislosti. Poslala ji tam celá rodina i s celám jejím pěveckým týmem, po zveřějnění videa v magazín SUN, kdy kouřila crack a šňupala koks.

zdroj: www.elliskaa-a.blog.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

To je žena :-)

(Aneta, 19. 12. 2008 9:22)

Nádherný hlas, povedený look (když se zrovna nevrací z flámu)...její skladby jsem si zamilovala, je to něco nového, úžasného... Amy milá, taky piju dosti, ale s Tebou to už mává...

amy amy

(majak, 1. 12. 2008 16:06)

amy přestan kouřit

je prostě pecka. :)

(Islaja, 9. 6. 2008 10:23)

Je veliká škoda jak dopadla.. ale věřim a moc jí přeju aby se z toho dostala.. ať pošle toho svého manžílka k šípku a věnuje se sama sobě.. ! přeju všechno dobré.. :)