Jdi na obsah Jdi na menu
 


Amy napadla dva muže!

29. 4. 2008

 Zpěvačka se podle médií přiznala pouze k jednomu útoku. Po výslechu byla propuštěna.

Zpěvačka nebude stíhaná. Dostala pouze varování, které bude zapsáno do jejího trestního rejstříku, ale nepovede ke stíhání.

Čtyřiadvacetiletá soulová diva a držitelka cen Grammy, jejíž profesionální úspěchy zastiňuje boj se závislostí na drogách a problémy se zákonem, se na policii dostavila v pátek dobrovolně. Stanici oblehli podle agentury AP fanoušci a novináři.

Britský bulvární tisk píše, že zpěvačka dala jednomu muži ránu pěstí poté, co jí přišel do cesty, když hrála v baru kulečník. Druhého muže údajně udeřila hlavou ve chvíli, když se jí snažil ve středečních ranních hodinách přivolat taxík.

Londýnská metropolitní policie v pátek oznámila pouze zatčení 24leté ženy kvůli podezření z útoku, dotyčnou ale nejmenovala. Britské úřady obvykle totožnost podezřelých až do oficiálního obvinění neuvádějí.

V pátek manžel zpěvačky Blake Fielder-Civil stanul před soudem na základě obvinění, že způsobil těžkou újmu na zdraví barmanovi Jamesovi Kingovi a také kvůli snaze mařit výkon spravedlnosti.

Turbulentní manželství Winehouseové a Blakea Fieldera-Civila zaujalo podle listu The Sun nakladatelství Penguin, které údajně nabídlo dvojici milion liber za knihu o jejich svazku. Mluvčí zpěvačky nabídku potvrdil, ale dodal, že "Amy má mnoho nabídek, ale žádné plány".

zdroj: www.revue.idnes.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář