Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je veřejným tajemstvím, že by se s manželem Blakem nejraději rozvedla, bojí se mu to však říct.

 

Blake Fiedler-Civil je však již ve vězení zřejmě informován víc než dost. Tedy pokud tamější nápravné zařízení odebírá deník The Sun, jehož stránky zpěvačka denně poctivě zaplňuje.

 

S kým má Amy pletky?

 

A jako Alex

Britský tisk přišel s obrázky Amy v něžném objetí s Alexem Haynesem (25), asistentem zpěvaččina manažera. Amy blízcí lidé jsou spokojení. Alex nepije, ani nefetuje. Nabízí se otázka, jestli se s ním nebude Amy nudit.

 

Alexův otec byl novým vztahem svého syna poměrně zaskočen: "Nikdy bych si nedokázal představit, že se dá dohromady s dívkou jako je Amy."

 

Naopak Amyina matka Janis (53) si Alexe pochvaluje: "Amy potřebuje muže, který o ni bude pečovat. A já doufám, že Alex tím mužem je."

 

B jako Blake II

V současnosti také vyplynulo na povrch, že Alex není prvním mužem, s kterým by 'mladá paní' Amy víc než kamarádila. Před pár měsíci si divoce užívala s americkým fotografem Blakem Woodym.

 

Jejich románek se táhnul několik týdnů. Z hotelového pokoje prý téměř nevycházeli. "Slyšet je bylo až v hotelové hale," uvedl obeznámený zdroj.

 

"Je legrační, jak Amy vždycky skončí v posteli s muži, kteří se jí snaží s jejími problémy pomoci," dodala Amyina kamarádka.

zdroj: www.blesk.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Duffy a konkurence ? =D

(minka, 17. 7. 2008 15:07)

Amy a na odpis ? Po fyzický a zdravotní stránce možná , ale jelikož je tak strašně nadaná a ma tak užasnej hlas a texty ..proslavila se na několik let dopředu ...a nějaka duffy ji v tomhle nesaha ani po kotníky ..je dobra , ale AMY JE AMY !